Piegāde

Saņem preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savā darba vietā vai mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Preces piegāde notiks 2-4 darba dienas pēc tam, kad grigu.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Saņem preces Omniva pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu grigu.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtāks. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem. 2-4 darba dienas pēc tam, kad grigu.lv lapā klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 5 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas skaties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=E1lzRVfyces

DPD Pick Up - Pickup tīkls ir ērta un droša sūtījumu saņemšanas un nosūtīšanas alternatīva. Šobrīd jau ir izveidoti vairāk kā 95 Pickup punkti visā Latvijā.

Iespējas, ko piedāvā Pickup punkti:

•  Nosūtīšana - nosūtiet paku uz jebkuru vietu Latvijā, Baltijā un Eiropā
•  Saņemšana - saņemiet savas pakas no internetveikaliem vai kolektīvās iepirkšanās portāliem

https://www.dpd.com/lv_privatpersonas